2. sokolí spartakiáda - Dráča je v rychlosti zpět :)

    Momentálně závody volíme ne pro získání zkoušek, ale pro trénink celého parkuru, Dráčové uklidnění rozhozených nerviček a pro znovuzískání souhry.

    Na parkury paní rozhodčí jsem se těšila, protože jsou obtížnější a já doufala, že Dráča v těžších sekvencích zpomalí. Opak byl pravdou. Nemyslím lehčí parkury, ale Dráča i v obtížnějších pasážích nezpomalil :). Naopak, zrychlil. Přidala se k tomu i lepší technika skoku a drive na každou překážku. Při točení a stahování se za ním jen prášilo jak hrabal :) a už přestal být na sebe "opatrný" oproti minulému seriálu sokolí spartakiády. Po tomto závodě jsem si naprosto jistá, že potřebujeme trénovat celé parkury a ne jen skokovou techniku a krátké sekvence u nás na zahradě. Každá chybka nás natolik rozhodí, že trvá, než se srovnáme :). Dneska jsme chvilkami běhali každý "po svém" a navíc nevím co se stalo, ale Dráča neměl slalomový den. Zkusili jsme poprvé sbíhané zóny a až na jedno Ačko se mi líbily, i přestože mu to klouzalo, díky vykřiveným náběhům, které neustálo spousta psů. Jsem ráda, že skočky nepadaly jako hrušky, že jsme některé těžší věci zvládli jako profíci a v extrémní rychlosti a šílenosti vynikáme :) Za každý takový krůček jsem šťastná.

 

Už se těším na nadcházející intenzivky, kde se, jak doufám, sehrajeme a konečně navážeme na Suchdol :)

 

Jelikož se nestydíme za chyby po pěti měsíční pauze, přiložíme i videjko. Zóny jsem se snažila zpomalit, ale movie maker to nechtěl pak uložit :(

www.youtube.com/watch?v=Ww14jeYqMQE&feature=youtu.be