Dlouho očekávaná intenzivka s Nikol

Na tuto intenzivku jsme se těšili od října. Měsíc jsme se věnovali nasvalování a skokové technice, abychom celou intenzivku zvládli. Pro jistotu jsme se s Nikol domluvily na rozložení běhů do celého dne. 

Po příchodu jsem předala mamce foťák na natáčení. Mamča pesimisticky prohlásila, že první kolo točit nebude :). Co kdybychom dělali ostudu :). Hm škoda tohoto rozhodnutí. Jakmile Dráča uslyší Nikol, přecvakne a maká :). Samozřejmě, že to nebylo dokonalé. Zase se hledáme, potřebujeme si zvyknout, ale pod jejím dozorem to prostě klape. Zase jsem udělala tolik zbytečných chybiček :(. Když Dráča začal vymýšlet s odložením, stačilo, aby se Nikol jen přiblížila, a on sebou práskl o zem :). 

Dráča běžel 5 kratších běhů z toho poslední dva byly naprosto úžasné, Nikol zase uvařila její tajný recept, který napomohl k mému i Dráčovému pohlazení na dušičce. Jsem si připadala jak v ráji :) Myslím, že jsme tuto tréninkovou dobu naprosto odhadli. Dle videí 23 min. i s vysvětlováním (bez prvního kola), ani známka kulhání jak v průběhu, tak i po 4 hodinovém odpočinku. 

Nikol díky díky díky....

Už teď se těšíme na další :)

 

www.youtube.com/watch?v=WiFFg6Ckx0E&feature=youtu.be