Dogdancingové zkoušky Bozeňov

Na tyto zkoušky jsme vyrazili v hojném počtu avšak ne v takovém, v jakém jsme očekávali. Původně jsme plánovali jet na dvě dvojkové zkoušky a to opravit MD2 a zkusit DwD2, na kterou jsem schválně v Brně nenastoupila, aby se otevřela tato divize v Bozeňově. Jelikož se v pondělí něco pokazilo a někteří se odhlásili ze zkoušek, museli jsme si přibrat zkoušky my s našími kamarády. Obětovala jsem se na HTM2. Packy v pozici u nohy jsme naučili ve čtvrtek, pivot u pravé nohy jsme nikdy nedělali bez podložky a učili jsme ho od úterý. Ale co se dalo dělat, tržba musí být, jsem vděčná, kolikrát Vanda odpoví na mé začátečnícké dotazy.

Hned při nástupu nám bylo sděleno, že jsme rekordmani v počtu přihlášených zkoušek. :) a musím říct, že na více jak dvě nejdeme :)

MD2 nám opět vyšla na velmi dobře, HTM2 jsme také složili na velmi dobře, i když jsme si myslela, že tam ten pivot nebyl a jsme disk, chtěla jsem to dojít, aby mi byly vytknuty chyby a my se mohli lépe připravit. DwD2 už tak úspěšné nebylo, odpoledne děti vyrazili na děcké hřiště vedle nás a to byl kámen úrazu :D

Máme co dělat a co pilovat, ale opravdu bych letos chtěla MOD2 :), bohužel nemáme takové možnosti jako pražáci, abychom mohli skládat zkoušky třeba každý víkend a na svým, tak doufám, že i přesto všechno se nám to podaří.

 
Na těchto zkouškách jsem měla tu čest nastoupit s Dotí a obě zkoušky, F1 a DwD1 , složit na výborně :)
 
Videa a fotky budou později :)