Eager´s cup

Nová sezóna zahájena flyballovým závodem Eagers´s cup v Žamberku. Od začátku roku jsme se potýkali se zdravotními problémy našich pejsků a proto jsme si domluvili výpomoc Bonyho od RUPáků. Hned v prvním běhu jsme vyzkoušeli naši sestavu Argo-Relí-Grace-Drak. Argo, který se vrací po operaci, byl 2 běhy nejistý, pomalý a neseděly na něj střídačky. Posledním během jsme si sice se špatnou střídačkou Dráči vyběhli čas 19,88 s, což nasvědčovalo, že asi zažijeme opět "novou" zkušenost. Do druhého rozběhu jsem místo Dráči nasadili Dorču. To, co se stalo, by mě ani ve snu nenapadlo, ale v tomto složení jsme se breakli časem 20,21 s. Nevěřila jsem vlastním očím, ale v tomto běhu to všem tak sedlo, že jsme opravdu vypadali jako sehraný tým. Když jsem pak koukla na časy, tak nejen Argo, z malé vzdálenosti, běhal svých obvyklých 4,6 s, ale i Relí a Grace své časy snížily o 0,2 s. No a Dorča začala stabilně běhat těsně pod 6. Do toho nádherné OK a starty 0,01 s a je to tam! Další dva sobotní běhy jsme vychytávali střídačky Boníka a Relinky. V neděli jsme bohužel opět v rozhodujícím běhu breakli časem 20,31 s, a tím nakonec odjeli se 4. místem. 
Náš třetí závod a opět nová zkušenost. Díky radám na intenzivním víkendu s Lavinou, jsme dokázali zlepšit časy o 0,2 s. u každého člena týmu po tak krátké době. 
Děkujeme všem, kteří se i během závodu za námi přijdou a udělují cenné rady a zkušenosti. Moc si toho vážíme a už teď se těšíme na další nervydrásající boje