Faktor strachu v Horce n.M

Jak popsat dnešní agility? Nečekané uvolněné místo jsme chtěli využít k opravě sbíháné zony na zastavované a začít odkládat. HM.... Po sobotním psychickém vyčerpání z plesového vystoupení mi dal jasně najevo, že mozeček používat nebude... navíc se k tomu přidal fakt, že už jsme zase měsíc nepásli... takže popis? AGITRAGI!!! :D

Na prvním parkuru ukázal, jak krásné má outruny :), proč skákat skočky, když rozrážet je rychlejší :) jo a houpačku vživotě neviděl :). Prostě krátké a jednoduché tratě prý neeee :D, takže jsme jen opravovali a opravovali, abychom si v přípravě neudělali větší paseku. 

V posledním běhu už to byl zase Dráča, těžší parkur p. Máčkové zvládal s přehledem... pokazil nám to až slalom, ze kterého dvakrát vypadl a tak jsme poprvé dostali trestné body za čas - speeďák - :D..... taky krásné prvenství :)

Včera jsem opravdu pochopila jak se cítí Andy s Dinečkem, kteří nemají možnost pást a Dinečka na parkuru chytne blbá... vůbec jim to nezávidím a jsem ráda, že máme ovečky blízko. Už jen počkat až po pasení nebudeme kulhat a budeme zase pást.

 

www.youtube.com/watch?v=w3LI7r2x5PE&feature=youtu.be