Hecli jsme se :)

Hm jak začít? Když přijela Terka s Nexie na trénink a chtěli vidět "jak naklikat pivot", tak z toho Nexie vymyslela kývání hlavou. Řekla jsem Terce upevni to a máš kývání hlavou, které já se snažím přes target už hooodně dlouho. A ejhle, jim to šlo. Fakt mě dostaly :D. Navíc se mě Terka zeptala co nám ještě nejde klikat. A já na to pohled vlevo a v pravo. Něco šustlo a Nex se podívala do leva..... no a v ten flek začali klikat vlevo. Já se picnu a to mě dostalo. Soptila jsem, že jim to tak jde. Ale to bych nebyla já, abych si to nevzala k srdci a začala. Ještě mě Terka hecla, že to nemáš co? No a to je něco na mě.

 

Dnes jsme jeli do města učit se zase čekat před obchodem bez štěkání, s tím, že si na zpáteční cestě dáme stopečku. Téda stopečka se tomu moc nedá říct :D, protože dokud nebudeme pravidelně pást ovce, bude Dráča pást vše okolo, jen ne stopovat. Dneska jsme místo stopařiny, nakrmili myšky na louce výbornou tlačenkou :D

 

Proto jsme si večer zpravili náladu klikáním a zde je výsledek Terčiny výzvy ...... 1. díl 

www.youtube.com/watch?v=JU2I5JdUxZY&feature=youtu.be

 

Jelikož jsme si klikr pokazili hned v 5 měs. blbě poslechnutými radami, tak je pro Dráču opravdu těžké něco "vymyslet". Pořád jednodušší je se rozčilovat a štěkat. Ale to taky zmákneme. Potřebovali bychom více takových výzev :)