Intenzivní prodloužený víkend dle našich představ

Na tento víkend jsme vyrazili až do Českých Budějovic na několikadenní intenzivní pasení. Trénink jsme měli 3 x denně, dostali jsme spousty rad a nápadů na tréninky. Dráča v jednom ze 4 pokusů zavřel ovečky dle řádu a já měla neuvěřitelnou radost. I když nejspíš se s HWT můžeme rozloučit, pro vybití instinktu to byl skvělé strávený čas. Moc díky Martinovi za trpělivost

Udělali jsme si i malou změnu a v pátek vyrazili na trénink flyballu do Alei. Opět spousty cenných rad, zkušeností a vypilovávaní detailů, které ve finále dělají ty úspěchy na závodech. Moc díky Sabči za to že nás vzali a bez ostychu vysvětlovali :)

No a v neděli jsme si vyjeli tréninkově přes další půl republiky na agi závody do Hradištka u Sadské. Pískala rozhodčí Katka Lerlová, která se opravdu řadí mezi "naše" rozhodčí. První dva běhy byly sice disk, ale většinou zbytek čistě, žádné motání přemýšlení a chybování. Jen vždy se našlo nějaké to nedorozumění. Zkouška LA2 dopadla sice na VD a nejrychlejší čas,ale i tak nám to vyšlo na 3 místo.