Nečekaný nový člen smečky

Když se člověk nudí při léčení chřipky, projíždí FB a kamarádka nasdílí na skupinu Borderky inzerát, že někdo daruje fenku border kolie. Kuknu a její kukuč z fotky byl neodolatelný. Ze srandy jsem napsala Alčo co mi to děláš.... hm ... tenkrát jsem netušila, že to tak rychle nabere jiný směr. Když už jsme tady mívali Easy a zvládali vše, tak proč neposkytnout domov i jiné fence a já budu mít s čím cvičit a makat.

OK nenapadně jsem ji nadhodila mamce a napsala zadavatelce, která mi přeposlala informace přímo na majitelku. A už začala naše detektivní práce odhalit, co má fenečka za rodokmen a zda-li bude vhodná do sportu. Mamka je upřímně ten nejlepší detektiv. Podařilo se, rodokmen objeven. Genetic IQ Budweiser a Dirty Dancing Border Song.... waw ... Mrknu na stránky chovatele a ejhle. V chovatelské stanici zůstala její sestra aaaa loni v létě jsem si po ní zamluvila štěně při případném nepodařeném výběru jinde v zahraničí. 
Napsala jsem majitelce, prohodili pár slov nejen s ní ale i s chovatelkou a v sobotu jsme podnikli výlet na slovensko. 
Grace miluje frisbee a za něj bude milovat každého, přešla k nám jako by nic a začíná si zvykat na nový režim a roli závodního parťáka.