Neoficiální závody agility Sokolíci

Brzy ráno jsme v doprovodu Terky s Nexie vyrazili do Frýdku-Místku na neoficiální závody, kde se k nám připojily i Porubové holky :). Organizace skvělá i přes výpadky elektroniky, všechno odsýpalo tak jak by mělo na více závodech. Pokecali jsme i poslechly si některé ;) přísedící. Můžu říct, že jsem známá i u neznámých lidí a to nemusím mít ani dres :). Prostě s Dráčou někomu moc ležíme v žaludku, ale to mě opravdu neva :). Navíc mě Nexie trošičku ještě přikrášlila :). No co víc chcete od potřeštěné borderky, když držíte klacek v ruce a lákáte druhou borderu :). Akorát si Nexie klacek vzala tak rázně, že jsem měla malý otřes mozku a krvavě vyznačený zub jako indka :). Byla to čelovka za kterou by se nemusel stydět kde jaký boxer :). První šla na start Mia pak Dorka a pak Nexie a nakonec běhy štěňátek. Můžu říct, že na prohlídce jsem vytřeštila oči, takové stahovačky to byla novinka, ale taky výzva. Musím pochválit paní rozhodčí, opravdově seriózní :). Dráča to jako jedinné stendo doběhl čistě a to s časem o 3,5 s lepším než druhý pejsek. Neuvěřitelné. Druhý běh byl jednodušší a opět čistě. I když druhé místo o necelou sekundu, hold stopky jsou stopky, ale oči jsou oči. Jen kdybych to pak nemusela poslouchat. Já taky nepomlouvám a nedělám hrdinku, že jsme vyhráli a o kolik sekund a nerozhlašuju to. Budiš, poslední dobou, co poznávám lidi, si stále více vážím svých psů :) (Díky Teri za tento vypůjčený slogan :), doufám že tě neurazím). Takže 1. místo první a těžší běh a 2. místo druhý lehčí běh. Drak měl jako jedinný absolutně bezchybné běhy :)

Bohužel mi je líto Terky s Nexie. Mohla mít 1. a 2. místo. Bohužel rozhodnutí, že borderky, které běžely na snížených překážkách budou hodnoceny v L bylo trochu nešťastné, protože to měly jasně vyhrané. To je můj názor. Jinak jsem na ně pyšná protože 1 chybka v prvním běhu a čistý druhý běh byl perfektní s dvojím 4. místem :)

Marki s Dorkou u nás trénuji málo a své 2. místo v druhém běhu si vyskákaly na M a první běh trošičku pokazily a doběhly na 7. místě.

Peťa s Miou se nějak nemohly dostat do rytmu, ale na to, že netrénují vůbec .... 5. a 6. místo

Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=QwjWFmarchI&feature=youtu.be

Fotky zde: https://borderkaeila.rajce.idnes.cz/agility_Sviadnov/

https://picasaweb.google.com/tomankova.janicka/Sokolici

Holky bylo to s vámi fajn, perfekně jsem si užila den.