Ostravský pohár III.

V sobotu jsme vyrazili na závody společně s Market a Dorkou a diváky a fanoušky mamčou a Terkou. Jako vždy a stále první běh katastrofa. Pro představu náš parkur vypadá jako kdyby se Dráča utrhl z řetězu :), ale pak.... druhý běh zkouška LA1, 2. místo, makal na 99% :) holt první skočka po odložení. I přesto je to naše potřebná postupová zkouška do LA2 v nejrychlejším čase s postupovou rychlostí 5,03 m/s. Poslední otevřený jumping nádherně vnímal, bohužel jsme se diskli na třetí překážce před cílem :(, ale ta spolupráce mě úplně nakopla :)

V neděli jsme pokračovali v naprosto stejném obsazení i duchu :D První běh jak z řetězu, poopravíme co se dá a těšíme se na další běhy. Zkouška LA1 opět potvrdil postupovou zkouškou na 1. místě s jednou odmítačkou na slalomu ( bohužel na koberci to nevybral) a postupovou rychlostí 4,66 m/s. Tímto jsme postoupili do finálního běhu.

Natupovali jsme jako první a tentokrát nám to pokazil Dráča, který nevydržel odložení a diskl nás. Nejlepší na tom pak je, že nám to klapalo až do konce a těch pár chybiček ve vedení časem dopilujeme :)

Stále je co opravovat - soustředění odložení souhru, proto se ještě zdržíme v jedničkách, kde se na chyby a opravy pohlíží trošičku jinak s dostatečným časem a shovívavostí.

video www.youtube.com/watch?v=oWSclIF3qhg&feature=youtu.be