Pořádná aktualizace

Jezdíme fandit naší kamarádce Engie na agility zkoušky.

Engie s Luckou začaly jezdit oficiální závody v agilitách, protože jejich snem pro letošní rok je Mistrovství Evropy Juniorů. Což se zatím daří. Včera si holky vyskákaly poslední nutnou zkoušku pro kvalifikaci do Prahy a taky pro přestup do LA2. Teď ještě zvažujeme, že nadále setrváme v LA1, vše ale záleží na pár informacích, které nebudeme prozrazovat. Za fandění učí Engie Draka být totální maniak do tenisáků a frisbee, za co ji samozřejmě děkuju :)

 

Dráček měl 5. měsíční narozeniny

Nic zásadního se nezměnilo, stále pilně trénujeme a jezdíme po seminářích. Poslední s Luckou Shönovou se vydařil, i když jsme přijeli se spožděním. Jelikož je Drak na pořádný seminář malý a stačí mu chvilka, přibrali jsme i Engie. Chtěla jsem vědět jestli má dobrou skokovou techniku při chytání frisbee. A má. Lucka ji pochválila a říkala, že můžeme na první závody klidně teď o víkendu, ale to jsme samozřejmě v Praze. Takže jako odměnu za umístění v Praze vyjedeme i na jiné závody, dogfrisbee, seznámit se s novými lidmi.

 

Volné pondělí jsme si užili na zahradě.

 Musím dělat radost i Berryskovi, protože tolik miluje Engie, chodí Lucka k nám na zahradu, aby jsem nezanedbávala i jeho. Tentokrát přišla i s Bibi a štěňaty Blackem (pro mě B.W. co vymyslela segra) a Bacardim. Netušila jsem jaký je Berry vzorný strejda. Pořád je hlídal ať se jim  nic nestane a to nemluvím o tom, že jeho lásku si ani neužil. A co dělá Engie, to dělá i Drak - hypnotizovali společně tenisák několik hodin. Přesně na celé smečce byl vidět ten rozdíl v plemenech. Drak se díky vedru naučil i koupat ve vaničce a pořádně si to užívá. Nedělám nic jiného než měním vodu :)

Nejhezčí fotky z toho dne jsou tu: