Stále sněží a my nemáme kde trénovat :(

Letošní rok mě nepřestává udivovat. Místo abychom mohli trénovat a sehrávat se na naši budoucí agilitní kariéru, tak trčíme doma. Jelikož se hlava zaměstnat musí, trénujeme obedienci a poslušnost na sportovní kynologii.

Z jednoho takového domácího tréninku jsem sestříhala videjko především pro Zuzku, která se nás teď ujme. Za cenné rady musím poděkovat i Marušce, která když koukne tak vidí. Je fakt obtížné se naučit cvičit na obedienci, když má člověk zažitou starou sportovku :)

 

videjko

https://www.youtube.com/watch?v=BQg0v_QxUC8&feature=youtu.be

 

Nejsme však jen u této obedience, klikáme o sto šest :). Berry je na to neuvěřitelný pes, na kterém se to učím a pak aplikuji na Draka. Drak mi přestal štěkat na klikr a začal se krásně nabízet, konečně.... Včera večer jsem slavila oooobrovský úspěch :). Tyto věci si zpříjemňujeme posilováním na gymbalu a Dráču i Berryska to obrovsky baví.

Opět jsme si domluvili tréninky v koňské hale ve Staré Bělé, takže náš absťák bude v brzké době zažehnán. Vracíme se k našemu vedení, protože nám změna moc dobře neudělala, top spiny Dráču bohužel neberou, nebo snad bohudík????   ....