Tohle vážně potěší !!!

Po nedělním cíleně naučném výletu pro Lucku a Engie na oficiální závody v Prostějově, kde nás doprovázeli moji rodiče, se vracím se smíšenými pocity. Po tomto zážitku musím pozdvihnout úroveň některých neoficiálních závodů, zejména Lukovského tunýlkaření. Byl to, ale výlet za účelem ukázat Lucce s Engie, že nemusí otálet a mohou klidně vyrazit reprezentovat náš klub i na oficiální závody. Zjistili jsme, že se Lucka s Engie zapsali do podvědomí opravdu široké veřejnosti a také od nich dostali nejedno pozvání na závody, díky patří především agility klubu Kroměříž, jejich slova hřejí nejen Lucku, ale i mě. A slibujeme, že se brzy přidáme mezi špičku našich agiliťáků!!!

To však není vše co chci říct. Konečně vidím náš pokrok. Ten rok a trošičku tvrdé dřiny nejen výukou na cvičáku, ale větší části doma na Youtube, stránkách, kde poradí s výcvikem agilit, kde dostaneme nákresy parkurů pro inspiraci a hlavně vymyšlení nejlepší cesty postupu těmito parkury se pak těmito slovy napsané Luckou s Engie mění v naprostou třešničku na dortu a chuť dále pracovat.

Už to bude rok co jsme přišly na cvičák do Mošnova a poznaly agility díky úžasné slečně JANĚ TOMÁNKOVÉ!!! To ona nám ukázala sport pro který teď žijem :) Ona nám ukázala, že i my to zvládneme :)  Ukázala nám, jak ten sport dělat s láskou a radostí. S ní jsem zažila své první pokroky, svoje první neof. závody , svůj první agi tábor. Obě jsme se učily a učíme , obě začínaly. Někteří nám házejí klacky pod nohy ( my je stejně překročíme ) někteří nám drží palce ;) Ale my stejně jdeme dáááál, každým dnem, každým tréninkem, každým táborem, každými závody se k vám přibližujeme ;) Vy jste taky začínali ! Každý pád na pusu nás zvedne a poposune o kus dál ! Jednou Vám budeme šlapat na paty :) Jednou Vám ukážeme, že i my jsem to zvládly. Engi i Drak :) Jani patří ti mé velké DÍK ale opravdu velké. ať si každý myslí co chce, ty nejsi jenom moje nejlepší trenérka ale taky parťačka a kamarádka  ;) A to mi nikdo neveme . 

Upřímný přítel je ten, kdo Tě napomene, kdo Ti řekne pravdu do očí a toho si važ! 

 

To je pak okamžik, kdy si člověk řekne, že čas je zužitkován opravdu dobře a že člověk za sebou nechává kus doceněné práce!! Já také připisuji své velké DÍK a přeji vše nej pro tvou vysněnou agiliťáckou kariéru!!!