Zkouška z dogdancingu

Tak jsme se konečně odhodlali vyrazit na zkoušky z dogdancingu v divizi Freestyle 1. S Dráčou jsem měla především strach z okolních psů, kdy kdyby si hráli s hračkami, tak bych u dogdancingu asi neobstála a Dráča by zdrhnul. Při tom jaký jsem stresman jsem si vůbec nevěřila. Navíc mi hudbu vypalovala Marki, která s námi byla skládat zkoušky, a hudba začala úplně jinak než měla :). Ještě že se mnou byla segra, která se byla podívat na název hudby a řekla DJ aby to pustil dál. Jak jsem si oddychla, že nemusím něco vymýšlet na jinou hudbu, než jsem měla naučenou. Povedlo se. Ještě na póze lehni, měl zájem o okolní psiska, ale pak už to jen frčelo jako po másle :)

 

Vytancovali jsme si zkoušku z freestyle 1 na výborně 29/30 bodů a máme splněnou 1 zkoušku k dosažení Master of dogdancing 1 :)

 

video:

https://www.youtube.com/watch?v=2l39Txs-pq0&feature=youtu.be

fotky:

https://borderkaeila.rajce.idnes.cz/Dogdancing_zkousky_Zlechov_6.4.2013/

 

tak, teď dopilovat pivot, chůzi u nohy, chůzi bokem a můj tanec :D a jdeme na další, přece v tom Marki s Dorkou nemůžeme nechat. 

Mimochodem Marky měla daleko plodnější výsledky.  Marki s Dorkou si vytančili výborně ve freestyle 1 a výborně v heelworku to music :). Naše psychická podpora byla znát :)